Airforce Aspira Induction

Digestor integrovaný do indukčnej varnej dosky

AIRFORCE ASPIRA INDUCTION je unikátny modelový rad digestorov integrovaných priamo do indukčnej varnej dosky.

Vďaka výkonnému EBM motoru s nízkou spotrebou elektrickej energie a vďaka využitiu fyzikálneho javu známeho ako Venturiho efekt sú odsávané pary strhávané dolu a odsávané štrbinou umiestnenou priamo v indukčnej varnej doske.

Ventilačná jednotka digestora je umiestnená v sokli kuchynskej linky a umožňuje flexibilné pripojenie odťahového potrubia doprava alebo doľava. Je tiež možné premiestniť ju prostredníctvom sady EVJ mimo kuchyne a docieliť tak takmer bezhlučnú prevádzku. Vďaka špeciálnej konštrukcii korpusu digestora je navyše možné inštalovať pod indukčný varný panel zásuvky so štandardnou hĺbkou.

Pre prípad recirkulačnej prevádzky môže byť digestor vybavený dvoma uhlíkovými filtrami alebo recirkulačnou soklovou sadou PLUS. Štandardné uhlíkové filtre je možné jedenkrát vyčistiť umytím v myčke riadu, soklová sada PLUS je vybavená špeciálnym, opakovane použiteľným keramickým filtrom, ktorý je možné čistiť vypálením v rúre.

Rad AIRFORCE ASPIRA INDUCTION ponúka hneď niekoľko variant tohto produktu. Klasické prevedenie so štyrmi varnými zónami alebo bezzónové prevedenie s automaticky uzatvárateľnou štrbinou umiestnenou v zadnej časti indukčnej varnej dosky alebo s odsávacou štrbinou umiestnenou v strede varnej dosky.

Model AIRFORCE ASPIRA INDUCTION SLIM G5 s bezzónovou indukčnou varnou doskou ocenila  medzinárodná porota  cenou  GERMAN DESIGN AWARD 2017. Mimo to získal aj medzinárodné prestížne ocenenie PLUS X Award® 2016 v nasledujúcich kategóriách:

  • vysoká kvalita
  • dizajn
  • jednoduchosť použitia
  • funkčnosť

AIRFORCE ASPIRA INDUCTION je tiež lídrom v oblasti úspory elektrickej energie. Niektoré produkty tohto radu spĺňajú požiadavky energetickej triedy A+++, ktoré vstúpili do platnosti od roku 2018.