Novinky a články

Airforce Aspira Induction - Centrale On-Board

2.5.2019

NOVÉ MODELY DIGESTOROV AIRFORCE

Od mája tohto roku ponúka značka Airforce svojim zákazníkom rad zaujímavých noviniek.

Určite by ste nemali prehliadnuť vstavaný stropný digestor Gabrielle TLC, ktorý je vybavený špeciálnym diaľkovým ovládačom pre individuálne nastavenie intenzity a teploty osvetlenia, alebo ostrovčekový digestor Bowl TLC, ktorý je, okrem veľmi pôsobivého dizajnu, vybavený možnosťou bezdrôtového prepojenia s indukčnou varnou doskou Airforce.

Pre náročnejších zákazníkov má Airforce v ponuke digestory Vitamina, ktoré okrem netradičných povrchových materiálov ponúkajú aj možnosť priameho odťahu dozadu.
Vitamina Gres je vyrobená z porcelánovej kameniny Gres, ktorá napodobňuje prírodný kameň, ľahko sa čistí a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti teplu a vlhkosti.
Vitamina Fenix ​​je vyrobená z termoplastických živíc. Vďaka tomu je povrch Fenix ​​NTM extrémne odolný voči odtlačkom prstov, poškriabaniu, vode, vysokým teplotám i rôznym chemickým látkam. Unikátna je možnosť odstránenia prípadných škrabancov či poškodenia jednoducho, pomocou žehličky a vlhkej utierky.

V neposlednom rade je potrebné spomenúť nových členov rodiny Airforce Aspira Induction, ktorými sú luxusný digestor vstavaný do indukčnej varnej dosky Centrale On-Board G5 Flex s možnosťou priameho odťahu dozadu, alebo praktický model Centrale Hybrid G5 Flex, ktorý zvyšuje účinnosť odsávania kruhovým rozšírením uprostred odsávacie mriežky.

 

PR Airforce 2019

 

Stánok Airforce - Eurocucina 2018

23.4.2018

EUROCUCINA 2018

Prestížny európsky veľtrh EUROCUCINA sa v tomto roku opäť tešil obrovskému záujmu. Exponáty týkajúce sa kuchýň, kuchynských spotrebičov  a vybavenia kuchýň zhliadlo viac ako 343 000 návštevníkov.

Rovnako ako pred dvomi rokmi tu prezentoval nové modely taliansky výrobca digestorov značky AIRFORCE.

Z noviniek sa tešila veľkému záujmu nová kolekcia stropných digestorov, či už v nerezovom prevedení alebo celosklenenom. Všetky tieto modely sú vybavené výkonnými motormi a splňujú požiadavky energetickej triedy A+.

Ďalšími modelmi, ktoré upútali záujem návštevníkov, boli ostrovčekové digestory vybavené systémom Crisalide. Tento systém kombinuje LED osvetlenie s vysoko účinnou filtračnou sústavou. Vďaka unikátnym  materiálom, z ktorých je vyrobený uhlíkový i tukový filter, sú tieto digestory vhodné pre domy vybavené rekuperačným systémom.

Nesmieme zabudnúť ani na luxusné ostrovčekové digestory, ktorých telo je vyrobené z porcelánovej kameniny Gres, materiálu, vďaka ktorému se z digestora stáva designový skvost. Porcelánová kamenina Gres sa ľahko čistí a vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti teplu a vlhkosti.

Všetky tieto digestory sú vybavené diaľkovým ovládačom a okrem toho je možné ich bezdrôtovo prepojiť s indukčnou varnou doskou Airforce a ovládať  ich funkcie priamo z panelu varnej dosky.

 

17.11.2016

Ďalšie ocenenie pre Airforce Aspira SLIM G5 Flex Induction!

S veľkým potešením by sme Vás chceli informovať, že náš digestor vstavaný do indukčnej varnej dosky Airforce Aspira SLIM G5 Flex Induction získal ďalšie prestížne ocenenie, tentoraz nemeckú cenu Design Award 2017 "Zvláštne uznanie Excellent Product Design Kitchen". Viac informácií nájdete tu.

 

06.06.2016

Airforce s potešením oznamuje, že Slim G5 Flex Induction, prvý z produktov radu Airforce Aspira Induction, získal prestížne medzinárodné ocenenie Plus X Award ® v štyroch kategóriách: vysoká kvalita, dizajn, jednoduché použitie a funkčnosť.

Toto ocenenie má veľkú hodnotu, potvrdzujúci úsilie Airforce byť v oblasti výskumu a vývoja výrobkov vždy na vrchole, pokiaľ ide o kvalitu, inovácie a dizajn.

 

Stánek Airforce - Eurocucina 2016

18.4.2016

Druhý aprílový týždeň hostilo talianske Milano už tradične prestížny európsky veľtrh EUROCUCINA, na ktorom mohli návštevníci zhliadnuť najnovšie trendy v oblasti vstavaných spotrebičov.

Jedným z najnavštevovanejších stánkov bol stánok talianskeho výrobcu digestorov značky AIRFORCE. K videniu tu boli digestory najrôznejších tvarov a typov, vybavené najnovšími technológiami. Najväčšiu pozornosť však pútali digestory "skryté", či už do stropu alebo do varnej dosky. Práve na tieto modely digestorov sa značka zamerala najmä a na svojom stánku predstavila ako modely radu AIRFORCE ASPIRA INDUCTION, ktoré sa stali hitom výstavy, tak široký rad stropných digestorov.

AIRFORCE ASPIRA INDUCTION je rad digestorov integrovaných priamo do indukčnej varnej dosky. AIRFORCE ako jediný výrobca predstavil hneď 6 variant tohto produktu. V klasickom prevedení so štyrmi varnými zónami, v bezzónovém prevedení, s automaticky uzatvárateľnou štrbinou umiestnenou v zadnej časti indukčnej varnej dosky alebo s odsávacou štrbinou umiestnenou v strede varnej dosky.

Návštevníkov zaujalo tiež technické riešenie umiestnenia ventilačnej jednotky. Vďaka špeciálnej konštrukcii digestora zostane po inštalácii v skrinke dostatok miesta pre zásuvky so štandardnou hĺbkou. Ventilačná jednotka môže byť umiestnená v sokli kuchynskej linky alebo môže byť premiestnená mimo kuchyne, čím je možné docieliť takmer bezhlučnú prevádzku.

Ďalším trendom v oblasti odsávania sú stropné digestory. AIRFORCE ponúkol ako modely, ktoré sú plne integrované do stropu alebo podhľadu nad varným centrom, tak aj modely, ktoré sa inštalujú tesne pod strop. Komfort obsluhy je zaistený diaľkovým ovládaním, ktoré je súčasťou digestora. Aj u tohto typu digestorov je možné vo väčšine prípadov premiestniť ventilačnú jednotku mimo kuchyne.

Samostatnou kapitolou sú stropné digestory radu AIRFORCE INTEGRA. Digestor je v tomto prípade bezdrôtovo prepojený s indukčnou varnou doskou. Dotykové ovládanie digestora je integrované v ovládacom paneli varnej dosky a umožňuje tak pohodlne ovládať všetky funkcie digestora bez použitia diaľkového ovládača.

 

01.11.2015

Koncom októbra sa v Žďári nad Sázavou v priestoroch spoločnosti Kitchen Technology s.r.o. uskutočnilo slávnostné zahájenie prevádzky nového showroomu, v ktorom si môžu návštevníci prezrieť dizajnové digestory značky Airforce vrátane revolučného modelu Aspira Integra - digestora integrovaného priamo do varnej dosky.

Ďakujeme všetkým obchodným partnerom za hojnú účasť. Dúfame, že ste sa u nás cítili príjemne :-)

 

05.02.2015

Airforce s potešením oznamuje, že INTEGRA DownDraft získala prestížne medzinárodné ocenenie Plus X Award ® v štyroch kategóriách: inovácie, vysoká kvalita, dizajn a funkčnosť.

Toto uznanie má veľkú hodnotu, potvrdzujúcu úsilie Airforce byť v oblasti výskumu a vývoja výrobkov vždy na vrchole, pokiaľ ide o kvalitu, inovácie a dizajn.

 

29.01.2015

Veľtrh ZOW v Bad Salzuflen v Nemecku je pre Airforce už po mnoho rokov zásadnou udalosťou, na ktorej predstavuje verejnosti nové produkty.

Najmä v tomto roku sme hrdí na to, že máme možnosť predstaviť nové neobvyklé riešenia a inovatívne technológie značky Airforce.

Navštívte nás od 9. do 12. februára v hale 20 - stánok B14.