Airforce

AIRFORCE je dynamicky sa rozvíjajúca talianska značka odsávačov pár pochádzajúca z malebného mesta Fabriano v strednom Taliansku, ktorá sa počas krátkej doby vypracovala medzi popredných svetových výrobcov digestorov.

V precíznom spracovaní odsávačov pár AIRFORCE sa snúbi dizajn a technológia, dôraz na detaily a inovácie.

Predovšetkým vďaka týmto aspektom sa digestory AIRFORCE presadili najmä na trhoch západnej Európy, napríklad v Nemecku úzko spolupracujú s významným výrobcom kuchyňou Nobilia.

V ponuke značky možno nájsť širokú škálu digestorov od praktických vstavaných modelov až po dizajnové skvosty. Odsávač však nie je len dizajnovým doplnkom, a preto AIRFORCE kladie pri vývoji svojich výrobkov osobitný dôraz na použité technológie, technické vlastnosti a funkčnú výbavu.

Vlajkovou loďou značky je rad AIRFORCE ASPIRA INDUCTION. Tento rad ponúka digestory integrované priamo do indukčnej varnej dosky. Vďaka špeciálnej konštrukcii zostane po inštalácii výrobku v skrinke dostatok miesta pre zásuvky so štandardnou hĺbkou.

Za zmienku stojí tiež projekt INTEGRA, ktorý umožňuje pomocou jedného ovládania obsluhovať ako digestor, tak indukčnú varnú dosku.

AIRFORCE sa snaží byť vždy o krok napred, a preto ako jediný výrobca vybavil rad digestorov axiálnou ventilačnou jednotkou, ktorá dosahuje maximálny výkon s minimálnou hlučnosťou a nízkou spotrebou energie

Okrem toho ponúka aj produktový rad odsávačov pár, ktoré umožňujú umiestnenie ventilačnej jednotky digestora mimo obytného priestoru a zaistí tak takmer bezhlučnú prevádzku.

Prvotriedna kvalita odsávačov pár umožňuje značke AIRFORCE poskytnúť na všetky výrobky nadštandardnú záruku 5 rokov.

Zo širokej ponuky produktov si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.