Technológie a funkcie

Nízka inštalačná výška - Stropné digestory Airforce, vybavené plochým EBM motorom, umožňujú inštaláciu i do nízkych podhľadov, od 12 do 19 cm v závislosti od modelu.

 

Ikona - úspora energieÚspora energie - vďaka technológii "Energy saving", ktorú Airforce vyvinul špeciálne pre svoje motory a svetelné systémy, majú digestory vysoký výkon s nízkou spotrebou energie.

 


Ikona - axiálne motory Axiálne motory - axiálne motory, na rozdiel od tradičných, plynule nasávajú vzduch pozdĺž lineárnej osi. To znamená vysokú účinnosť, nízku hlučnosť a predovšetkým obrovskú úsporu energie: štyri axiálne motory pri maximálnom výkone majú nižšiu spotrebu energie ako tri halogénové žiarovky.

 

Ikona - signalizácia nasýtenia filtrovSignalizácia nasýtenia filtrov - indikátor nasýtenia tukových a aktívnych uhlíkových filtrov signalizuje užívateľovi potrebu vyčistiť filtre alebo ich nahradiť, aby bola zachovaná účinnosť odsávania.

 

Ikona - automatický senzor Automatický senzor - ak je senzor aktivovaný, stupeň výkonu digestora sa pomocou snímača automaticky nastaví na optimálnu úroveň tak, aby sa zabránilo plytvaniu energie.

 

Ikona - kuchynská minútka Kuchynská minútka - táto funkcia nahrádza kuchynskú minútku a umožňuje užívateľovi nastaviť upozornenie na koniec varenia nezávisle na chode digestora.

 

Ikona - dobeh Dobeh - funkcia dobeh umožňuje odvetranie odsávaného priestoru a elimináciu zvyšných pár. Po ukončení varenia je možné na ovládacom paneli digestora nastaviť časový úsek (v závislosti na modeli), po uplynutí ktorého sa digestor sám vypne.

 

Ikona - perimetrálne sanie Perimetrálne sanie - panel prekrývajúci saciu zónu zvyšuje estetický vzhľad digestora, znižuje jeho hlučnosť a uľahčuje údržbu.

 

Ikona - dve sacie zóny Dve sacie zóny - modely vybavené dvoma sacími zónami majú jeden alebo viac prídavných tukových filtrov, ktoré sú umiestnené v spodnej alebo hornej časti digestora. Tento systém maximalizuje výkon digestora, a to aj pri nižších rýchlostiach.

 

Ikona - možnosť zadného odťahu

Možnosť zadného odťahu - modely označené touto ikonou sú vybavené motorom s možnosťou otočenia o 90°, čo umožňuje pripojenie odťahového potrubia z hornej alebo zadnej strany digestora.


Ikona - dotykové ovládanie

Dotykové ovládanie - dotykový panel umožňuje ovládanie všetkých funkcií digestora jednoduchým stlačením ikony a uľahčuje čistenie a údržbu digestora.
 

Ikona - posuvné dotykové ovládanieSlider dotykové ovládanie - podsvietené posuvné ovládanie citlivo reaguje na dotyk a umožňuje veľmi jednoduchým spôsobom zvyšovať alebo znižovať výkon digestora.

 

Ikona - I-Drive ovládanie I-Drive ovládanie - inovatívne ovládanie I-Drive, vyvinuté značkou Airforce, kombinuje dotykové s otočným ovládaním; stlačením ovládača je možné vybrať požadovanú funkciu a otočením nastaviť intenzitu výkonu.

 

Ikona - diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie - digestory s označením TLC sú vybavené diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje komfortnú obsluhu digestora. .

 

Ikona - spätná klapka Spätná klapka - zabraňuje prenikaniu studeného vzduchu v zimných mesiacoch späť do miestnosti, bráni úniku teplého vzduchu z kuchyne a následnej tvorbe kondenzátu v potrubí.

 

Ikona - digitálny displej

Digitálny displej - pomocou digitálneho displeja je možné ľahko zobraziť jednotlivé funkcie, ktoré sú práve používané.

 

 

Inteligentné osvetlenie - Táto funkcia umožňuje zmeniť pomocou diaľkového ovladača teplotu bieleho svetla (2 700 K - 6 000 K), stmievačom vytvoriť mäkké a príjemné svetlo k odpočinku.

 

Ikona - LED osvetlenie LED osvetlenie - unikátne LED osvetlenie vyvinuté značkou Airforce kombinuje vysoký výkon osvetlenia s nízkou spotrebou energie: o 90% nižšia spotreba elektrickej energie v porovnaní s tradičným osvetlením a životnosť viac ako 20 000 hodín.

 


Ikona - systém Crisalide Systém Crisalide - inovatívny a vysoko účinný filtračný systém. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby zaručovala funkčnosť, jednoduché používanie a údržbu, a je vybavený uhlíkovým filtrom s dlhou životnosťou. Súčasťou systému sú, okrem diaľkového ovládača, tiež 4 LED žiarovky.


Ikona - systém Crisalide displej Systém Crisalide displej - inovatívny a vysoko účinný filtračný systém. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby zaručovala funkčnosť, jednoduché používanie a údržbu, a je vybavený uhlíkovým filtrom s dlhou životnosťou. Súčasťou je tiež diaľkový ovládač, 4 LED žiarovky a displej s dotykovým ovládaním.

 

Ikona - uhlíkový filter Uhlíkový filter - v prípade recirkulačnej prevádzky možno model vybaviť špeciálnymi filtrami s aktívnym uhlím, ktoré pohltí pachy vznikajúce pri príprave pokrmov.

 

Ikona - nerezový tukový filter Nerezový tukový filter - nerezový tukový filter dodáva výrobku estetickejší vzhľad, ponúka vysoko účinné filtrovanie mastných pár a možno ho umývať v umývačke riadu.

 


Ikona - umývateľné kovové tukové filtre

Umývateľné kovové tukové filtre - kovové tukové filtre je možné umývať ručne alebo v umývačke riadu.

 

 

Ikona - teleskopické komíny

Teleskopické komíny - teleskopické komíny sa prispôsobia akejkoľvek výške stropu a ľahko sa inštalujú.

 

 

Ikona - externá ventilačná jednotka Externá ventilačná jednotka - sada pre externé umiestnenie motora umožňuje vyňať ventilačnú jednotku z digestora a umiestniť ju mimo kuchyne ako súčasť odťahového potrubia. Premiestnením ventilačnej jednotky docielite takmer bezhlučnú prevádzku pri zachovaní všetkých funkcií digestora.

 

Ikona - systém Integra Systém Integra - digestor je možné bezdrôtovo prepojiť s indukčnou varnou doskou Airforce. Dotykové ovládanie digestora je integrované v ovládacom paneli varnej dosky a umožňuje tak pohodlne ovládať všetky funkcie digestora bez použitia diaľkového ovládača.